fbpx

Platforma e-learningowa dla szpitali

Innowacyjność w ochronie zdrowia może być rozumiana na wiele sposobów. Nowe technologie usprawniające proces leczenia, efektywne zarządzanie budżetem, szkolenia kadry medycznej w zakresie komunikacji miękkiej czy transparentność w kontaktach z mediami i pacjentami. Wszystkie te elementy składają się na innowacyjność placówek medycznych.

Innowacyjny Szpital to platforma e-learningowa dedykowana szpitalom i placówkom medycznym. Dostarczamy wiedzy i praktycznych umiejętności, które sprawiają, że polskie szpitale stają się innowacyjne, przyjazne pacjentom a praca personelu bardziej efektywna.

Inspiracje do poszczególnych kursów czerpiemy z rozmów z kadrą zarządzającą, lekarzami czy rzecznikami prasowymi. Jesteśmy na co dzień w kontakcie ze szpitalami i dopowiadamy na realne potrzeby.

Poznaj nas lepiej przez pryzmat naszych działań

Realizujemy różnorodne projekty edukacyjne angażujące najlepsze placówki medyczne oraz ogólnopolskich ekspertów. W 2019 we współpracy ze Szpitalem Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie zorganizowaliśmy pierwsze interdyscyplinarne spotkanie medyków pacjentów oraz managerów zdrowia. Wraz z zaproszonymi gośćmi wśród których znaleźli się przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia, uczelni wyższych jak SGH, branżowych think-tanków jak Innowacje dla Zdrowia czy wielu krajowych szpitali dyskutowaliśmy o obszarach, w których konieczne są zmiany. Nie spoczęliśmy na laurach i w wyniku dalszej pracy szkoliliśmy personel medyczny i kadrę zarządzającą szpitali z zakresu komunikacji, ułatwialiśmy współpracę rzeczników prasowych z dyrektorami szpitali i mediami a także dzieliliśmy się dobrymi praktykami z zakresu zarządzania, innowacji i komunikacji. Nasze wydarzenia pojawiły się m. in. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie gromadząc przedstawicieli szpitala od Szczecina przez Białą Podlaską aż po Katowice.

Wybrane zdjęcia z naszych działań znajdą Państwo poniżej.